Search

    No products in the cart

    New
    Sweatshirt Viskoza Plava Shirt Viskoza - Tamnoplava - LuLu Couture (2) Shirt Viskoza - Tamnoplava - LuLu Couture (4) Suknja Volan - Zlatna Uzorak - LuLu Couture (1)
    Sweatshirt Viskoza Plava

    Sweatshirt Viskoza Plava

    Kn520.00 uklj. PDV

    Share with:

    Oversize vesta od fine vune sa uzorkom, slaže sa halačama i suknjama, na ravne cipele ili visoku petu.

    Vodič za veličine
     USPOREDI VELIČINE

    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Nema na zalihi

    SKU: H1005852 Categories: , ,

    Recenzije

    Još nema recenzija.

    Be the first to review “Sweatshirt Viskoza Plava”

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.