Search

    No products in the cart

    Oversize Sweat Crna IMG_4319 IMG_4318 IMG_4316
    Oversize Sweat Crna

    Oversize Sweat Crna

    Kn560.00 uklj. PDV

    Share with:

    Oversize LuLu Couture sweat ili kratka  tunika, lagana, lepršava, univerzalne je veličine i nosiva je za dnevne i večernje kombinacije. Pogledajte haljinu i u ostalim raspoloživim bojama: Oversize Sweat Bijela.

    Vodič za veličine
    USPOREDI VELIČINE
    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33  
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Nema na zalihi

    SKU: S/S16-H1000015 Category: