Search

    No products in the cart

    Sniženje
    Tunika Paola Plava Tunika Paola - Plava-Pletenina - LuLu Couture (3) Tunika Paola - Plava-Pletenina - LuLu Couture (2) Tunika Paola - Plava-Pletenina - LuLu Couture (1)
    Tunika Paola Plava

    Tunika Paola Plava

    Kn690.00 Kn414.00 uklj. PDV

    Share with:

    Tunika, jednostavna i nosiva od pamučnog materijala kojeg možete kombinirati na traperice ili tajice , na tenicice ili ravne cipele. Svaku priliku i trenutak učinit će ugodnom i jednostavnom te svakako biti jedan od najdražih odjevnih kombinacija za svaki dan.

    Vodič za veličine
     USPOREDI VELIČINE

    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Nema na zalihi

    SKU: H1004602 Categories: , , ,

    Recenzije

    Još nema recenzija.

    Be the first to review “Tunika Paola Plava”

    Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.