Search

    No products in the cart

    New
    Mini Suknja sa Zatvaračem Mini Suknja sa zatvaračem - zlatna uzorak - LuLu Couture (3) Sweat Plava Vuna - Plava - LuLu Couture (1) Mini Suknja sa zatvaračem - zlatna uzorak - LuLu Couture (2)
    Mini Suknja sa Zatvaračem

    Mini Suknja sa Zatvaračem

    Share with:

    Klasična mini suknja sitnog uzorka sa zatvaračem na prednjoj strani, ugodna i nosiva na veste svih obika.

    Vodič za veličine
     USPOREDI VELIČINE

    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL
    SKU: H1005847 Categories: , , ,
    BOJA

    MATERIJAL

    VELIČINA

    , ,

    Recenzije

    Još nema recenzija.

    Be the first to review “Mini Suknja sa Zatvaračem”

    Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.