Search

    No products in the cart

    Držać mjesta

    Košulja-Bluza Traper

    Share with:

    Košulja ravnog kroja, od finog pamučnog popelina svoju strogu liniju opuštalju prorezi sa bočne strane. Lako se nosi na hlače svih tipova, ali divno izgleda i na kratke hlačice u ulozi tunike. Pogledajte košulju i u ostalim raspoloživim bojama: Košulja-Bluza Bijela.

    Vodič za veličine
    USPOREDI VELIČINE
    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33  
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Ovog proizvoda trenutno nema na skladištu te je nedostupan

    SKU: S/S16-H1000183 Categories: ,
    BOJA

    VELIČINA
    MATERIJAL