Search

    No products in the cart

    Sniženje
    Bluza Petra Crvene Prugice 59 copy 58 copy 60 copy
    Bluza Petra Crvene Prugice

    Bluza Petra Crvene Prugice

    Kn619.92 Kn433.94 uklj. PDV

    Share with:

    Model bluze/ tunike bez rukava izrađena od finih pamučnih tkanina, ugodnih za tople dane , nosiva i danju i noću, ovisno o potrebi. Dolazi u nekoliko boja te se lako kombinira na sve vrste obuće.

    Vodič za veličine
     USPOREDI VELIČINE

    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Nema na zalihi

    SKU: H1004784 Categories: ,
    O MODELU

    Ime: Darija., Visina: 170, Poprsje: 80, Struk: 60, Bokovi: 84, Nosi veličinu: S

    BOJA

    MATERIJAL

    VELIČINA