Search

    No products in the cart

    Bluza Petra Bijela 2C4A9271 2C4A9272 2C4A9268
    Bluza Petra Bijela

    Bluza Petra Bijela

    Kn580.00 uklj. PDV

    Share with:

    Kratka Tunika / Top Petra, kao oversize model u kombinacija sa ili bez rukava dolazi u nekoliko kombinacija najfinijih pamučnih materijala; lan, čisti pamuk i u nekoliko boja, nosiva, lagana , a sa detaljima pammučne čipke odiše boho stilom. Pogledajte bluzu i u ostalim raspoloživim bojama: Bluza Petra Crna.

    Vodič za veličine
    USPOREDI VELIČINE
    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33  
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Nema na zalihi

    SKU: S/S16-H1000179 Categories: ,