Search

    No products in the cart

    Blues Hana 2C4A9278 2C4A9280 2C4A9277
    Blues Hana

    Blues Hana

    Kn490.00 uklj. PDV

    Share with:

    Bluza Hana je ovosezonski “Must Have”. Mogućnost topa bez rukava i sa rukavima, ovisi o vašim željama. Izrađena je od najfinijeg pamučnog materijala koja po sebi ima uzorak sitno tkanog cvijeta, a savršeno se kombinira na sve tipove hlača, cipela, sandala ili tenisica.

    Vodič za veličine
    USPOREDI VELIČINE
    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33  
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Nema na zalihi

    SKU: S/S16-H1000181 Categories: ,