Search

    No products in the cart

    LuLu Sako Crni Uzorak 2C4A2144 2C4A2146 2C4A2141
    LuLu Sako Crni Uzorak

    LuLu Sako Crni Uzorak

    Share with:

    Elegantan, sofisticiran kroj sakoa izrađen od fine viskoze, koji je nosiv u svim dnevnim prilikama kao i  elegantnoj večeri.

    Vodič za veličine
    USPOREDI VELIČINE
    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33  
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Ovog proizvoda trenutno nema na skladištu te je nedostupan

    SKU: N/A Categories: , , , ,
    O MODELU

    Ime: Claudia A., Visina: 174, Poprsje: 83, Struk: 62, Bokovi: 89, Nosi veličinu: S

    BOJA

    MATERIJAL

    VELIČINA

    ,