Search

    No products in the cart

    Haljina Mira Žuti Uzorak 2C4A9877 2C4A9881 2C4A9871
    Haljina Mira Žuti Uzorak

    Haljina Mira Žuti Uzorak

    Share with:

    Bogata i volumniozna haljina u oker žutoj boji prati liniju tijela, savršena je za svečanije prigode na visoku petu ili čak ležernije dnevne varijante uz ravne cipele i jeans jaknu.

    Vodič za veličine
    USPOREDI VELIČINE
    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33  
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL
    SKU: S/S16-H1000247 Category: