Search

    No products in the cart

    Sniženje
    Haljina Maja Zeleni Uzorak 2C4A9855 2C4A9857 2C4A9853
    Haljina Maja Zeleni Uzorak

    Haljina Maja Zeleni Uzorak

    Kn820.00 Kn246.00 uklj. PDV

    Share with:

    Svilena lepršava haljina sa duplim volanom dolazi u dvije boje sa uzorkom. bogata i ležerna haljina može po ptrebi biti i tunika/bluza. Nosiva cijei dan uz sandale na petu ili ravne espadrile.

    Vodič za veličine
    USPOREDI VELIČINE
    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33  
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Na zalihi

    + -
    SKU: S/S16-H1000361 Category: