Search

    No products in the cart

    Sniženje
    Haljina Lena 2C4A9228 2C4A9230 2C4A9232
    Haljina Lena

    Haljina Lena

    Kn1,490.00 Kn447.00 uklj. PDV

    Share with:

    Ženstvena haljina Lena otvorenog vratnog  izreza  i džepovima ispod bokova odiše romantikom i nosiva je za sve prigode. Žuta boja i fini pamuk u kombinaciji sa svilenkastim nitima čine je glamuroznom.

    Vodič za veličine
    USPOREDI VELIČINE
    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33  
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Clear selection
    SKU: S/S16-H1000223 Category: