Search

    No products in the cart

    Sniženje
    Bomber Jakna Plava 2C4A2075 2C4A2077 2C4A2073
    Bomber Jakna Plava

    Bomber Jakna Plava

    Kn1,550.00 Kn465.00 uklj. PDV

    Share with:

    Trendi komad ove sezone za prijelazna razdoblja je zasigurno bomber jakna. Izrađena je kombinacije pamuka i voskoze ,dok je podstava od 100% pamuka.

    Vodič za veličine
     USPOREDI VELIČINE

    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL
    Clear selection
    SKU: H1004421 Categories: , , ,
    O MODELU

    Ime: Claudia A., Visina: 174, Poprsje: 83, Struk: 62, Bokovi: 89, Nosi veličinu: S

    BOJA

    MATERIJAL

    VELIČINA

    ,