Search

    No products in the cart

    Sniženje
    Kaput Wool Plavo-Crvene Kockice Kaput Vesta Sal - Plava-Crvena-Kockice - LuLu Couture (2) Kaput Vesta Sal - Plava-Crvena-Kockice - LuLu Couture (1) Kaput Vesta Sal - Plava-Crvena-Kockice - LuLu Couture (4)
    Kaput Wool Plavo-Crvene Kockice

    Kaput Wool Plavo-Crvene Kockice

    Kn1,990.00 Kn1,393.00 uklj. PDV

    Share with:

    Predivan volumiozni kaput od mekane vune sa šalom, zanimljivog uzorka idealan je za zimske dane, nosiv kao kaput ispod veste, košulje na hlače ili haljinu svaku će kombinaciju učiniti posebnom i drugačijom.

    Vodič za veličine
     USPOREDI VELIČINE

    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Nema na zalihi

    SKU: H1005842 Categories: , ,

    Recenzije

    Još nema recenzija.

    Be the first to review “Kaput Wool Plavo-Crvene Kockice”

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.