Search

    No products in the cart

    Sniženje
    Kaput Romana Kaput Romana - Riblja Kost - LuLu Couture (2) Kaput Romana - Riblja Kost - LuLu Couture (4) Kaput Romana - Riblja Kost - LuLu Couture (1)
    Kaput Romana

    Kaput Romana

    Kn4,900.00 Kn2,450.00 uklj. PDV

    Share with:

    Omotajte se luksuznim kaputom, izrađenih od najfinije mješavine vune i kašmira. Ovaj dizajn dolazi u kombinaciji tamnoplave i sive boje. Kombinirajte ga preko veste ili košulje, haljine ili hlača i uvijek ćete izgledati savršeno.

    Vodič za veličine
     USPOREDI VELIČINE

    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Nema na zalihi

    SKU: H1005827 Categories: , , , ,

    Recenzije

    Još nema recenzija.

    Be the first to review “Kaput Romana”

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.