Search

    No products in the cart

    Sniženje
    Kaput Gita Tamnosivi Kaput-Gita-Tamno-sivi-LuLu-Couture-4 Kaput Gita - Crna - LuLu Couture (2) Kaput-Gita-Tamno-sivi-LuLu-Couture-2
    Kaput Gita Tamnosivi

    Kaput Gita Tamnosivi

    Kn4,300.00 Kn3,010.00 uklj. PDV

    Share with:

    Ženstven, topa i vječan komad, kaput Gita od kašmira komotnijeg kroja sa velikim džepovima na bočnim stranama ovosezonski je hit. Dolazi u tamno sivoj i tamno plavoj boji. Univerzalne je veličine.

    Vodič za veličine
     USPOREDI VELIČINE

    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Nema na zalihi

    SKU: H1005828 Categories: , , ,
    BOJA

    MATERIJAL

    VELIČINA

    Recenzije

    Još nema recenzija.

    Be the first to review “Kaput Gita Tamnosivi”

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.