Search

    No products in the cart

    Sniženje
    Bluza Vali Bluza Vali bijela uzorak zlatni gumb LuLu Couture (2) Bluza Vali bijela uzorak zlatni gumb LuLu Couture (5) Bluza Vali bijela uzorak zlatni gumb LuLu Couture (3)
    Bluza Vali

    Bluza Vali

    Kn630.00 Kn504.00 uklj. PDV

    Share with:
    Vodič za veličine
     USPOREDI VELIČINE

    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL
    Clear selection
    SKU: N/A Categories: , ,

    Recenzije

    Još nema recenzija.

    Be the first to review “Bluza Vali”

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.