Search

    No products in the cart

    Sniženje
    Kaput Mila untitled-11 untitled-12
    Kaput Mila

    Kaput Mila

    Kn2,200.00 Kn1,540.00 uklj. PDV

    Share with:
    Size Guide

    READY TO WEAR SIZE CHART

    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL
    Clear selection
    SKU: N/A Categories: , ,
    BOJA

    ,

    MATERIJAL

    VELIČINA

    ,

    Recenzije

    Još nema recenzija.

    Be the first to review “Kaput Mila”

    Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.