Search

    No products in the cart

    Sniženje
    Hlače LuLu Trapez Svj. Plave 2C4A2065 2C4A2067 2C4A2062
    Hlače LuLu Trapez Svj. Plave

    Hlače LuLu Trapez Svj. Plave

    Kn850.00 Kn425.00 uklj. PDV

    Share with:

    Traper kombinacija trapez kroja hlača koji pristaje baš svakoj ženi i njenu figuru čini privlačnom. Model hlača  svaku kombinaciju čine ležernijom , a istovremeno posebnom bilo da se radi o ležernom outfitu ili finoj večeri. Idealno se nose na visoku petu, ali i na tenisice. 

    Vodič za veličine
    USPOREDI VELIČINE
    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33  
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Clear selection
    SKU: H1004419 Categories: ,