Search

    No products in the cart

    Sniženje
    Hlače LuLu Traper Plava 2C4A9960 2C4A9963 2C4A9958
    Hlače LuLu Traper Plava

    Hlače LuLu Traper Plava

    Kn790.00 Kn553.00 uklj. PDV

    Share with:

    Traper hlače  ravnog kroja rezane iznad gležnja ovosezonski su hit, a izvrno se kombiniranu na visoke cipele ili ravne mokasine..Savršeno se slažu sa bluzama, vestama , majicama svih oblika.  

    Vodič za veličine
    USPOREDI VELIČINE
    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33  
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Ovog proizvoda trenutno nema na skladištu te je nedostupan

    SKU: H1004370 Categories: , ,