Search

    No products in the cart

    New
    Košulja/Haljina Nea KOŠULJA-HALJINA NEA -1290KN -97%PAMUK, 3%ELASTIN - CRNA - 36-38, 40-42 - LuLu Couture (3) KOŠULJA-HALJINA NEA -1290KN -97%PAMUK, 3%ELASTIN - CRNA - 36-38, 40-42 - LuLu Couture (4) KOŠULJA-HALJINA NEA -1290KN -97%PAMUK, 3%ELASTIN - CRNA - 36-38, 40-42 - LuLu Couture (6)
    Košulja/Haljina Nea

    Košulja/Haljina Nea

    Kn1,290.00 uklj. PDV

    Share with:
    Size Guide
     USPOREDI VELIČINE

    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL
    Clear selection
    SKU: N/A Categories: , ,

    Recenzije

    Još nema recenzija.

    Be the first to review “Košulja/Haljina Nea”

    Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.