Search

    No products in the cart

    New
    Košulja Haljina Ella Košulja Haljina sa ruskom kragnom bijela LuLu Couture (1) Košulja Haljina sa ruskom kragnom bijela LuLu Couture (2)
    Košulja Haljina Ella

    Košulja Haljina Ella

    Kn990.00 uklj. PDV

    Share with:
    Vodič za veličine
     USPOREDI VELIČINE

    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL
    Clear selection
    SKU: H1006050 Categories: , , ,
    BOJA

    MATERIJAL

    VELIČINA

    ,

    Recenzije

    Još nema recenzija.

    Be the first to review “Košulja Haljina Ella”

    Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.