Search

    No products in the cart

    Sniženje
    Haljina Valentina Pliš Haljina Valentina - zelena pliš - LuLu Couture (3) Haljina Valentina - zelena pliš - LuLu Couture (4) Haljina Valentina - zelena pliš - LuLu Couture (2)
    Haljina Valentina Pliš

    Haljina Valentina Pliš

    Kn1,269.36 Kn507.74 uklj. PDV

    Share with:

    Elegantna haljina Valentina od pliša ugodna i profinjena,nosiva sa remenom u struku , naglašava ženstvenost bilo da se radi o dnevnom izlasku ili večernjoj kombinaciji sa visokim petama.

    Vodič za veličine
     USPOREDI VELIČINE

    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Nema na zalihi

    Recenzije

    Još nema recenzija.

    Be the first to review “Haljina Valentina Pliš”

    Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.