Search

    No products in the cart

    Haljina Tea Crna 2C4A0014 2C4A0018 2C4A9994
    Haljina Tea Crna

    Haljina Tea Crna

    Share with:

    Haljina asimetričnog kroja od lagane viskoze idealna je za tople dane. Nosiva kao casual look na čizmice, niske sandale ili na visoku petu za večernji look.

    Vodič za veličine
    USPOREDI VELIČINE
    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33  
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Ovog proizvoda trenutno nema na skladištu te je nedostupan

    SKU: S/S16-H1000268 Category: