Search

    No products in the cart

    Sniženje
    Haljina Tara Maslinasta 2C4A9251 2C4A9254 2C4A9245
    Haljina Tara Maslinasta

    Haljina Tara Maslinasta

    Kn860.00 Kn430.00 uklj. PDV

    Share with:

    Predivna tunika/haljina asimetričnog kroja, idealan je spoj ležernosti i ozbiljnosti, nosiva kao tunika na traperice ili samostalno na visoku petu. Pogledajte haljinu i u ostalim raspoloživim bojama: Haljina Tara Crna, Haljina Tara Bež, Haljina Tara Bijela, Haljina Tara Roza, Haljina Tara Crveni Uzorak.

    Vodič za veličine
    USPOREDI VELIČINE
    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33  
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Nema na zalihi

    SKU: S/S16-H1000168 Category: