Search

    No products in the cart

    Sniženje
    Haljina Stella Crvena untitled-20 untitled-16 untitled-17
    Haljina Stella Crvena

    Haljina Stella Crvena

    Kn890.00 Kn534.00 uklj. PDV

    Share with:

    Volumniozna lepršava ljetna haljina bez naramenica od lagane viskoze.nosiva na sve ljetne sandale,espadrile,i idealna za dnevne ali i vecernje šetnje.

    Vodič za veličine
     USPOREDI VELIČINE

    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33  
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Nema na zalihi

    SKU: H1005624 Categories: ,