Search

    No products in the cart

    Sniženje
    Haljina Stefany Haljina Stefani - lavanda čipka - LuLu Couture (3) Haljina Stefani - lavanda čipka - LuLu Couture (4) Haljina Stefani - lavanda čipka - LuLu Couture (2)
    Haljina Stefany

    Haljina Stefany

    Kn1,780.00 Kn890.00 uklj. PDV

    Share with:
    Vodič za veličine
     USPOREDI VELIČINE

    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL
    Clear selection
    SKU: H1005910 Category:

    Recenzije

    Još nema recenzija.

    Be the first to review “Haljina Stefany”

    Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.