Search

    No products in the cart

    New
    Haljina Sofia 17 copy 16 copy 18 copy
    Haljina Sofia

    Haljina Sofia

    Share with:

    Mala crna haljina , kombinacija materijala i zanimljivi detalji neoprena čine je izazovnom ali jednostavnom haljinom. Nosvia je na balerinke te visoku cipelu za večenji izlazak.

    Vodič za veličine
     USPOREDI VELIČINE

    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33  
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Ovog proizvoda trenutno nema na skladištu te je nedostupan

    SKU: H1004754 Category:
    O MODELU

    Ime: Darija., Visina: 170, Poprsje: 80, Struk: 60, Bokovi: 84, Nosi veličinu: S

    BOJA

    MATERIJAL

    VELIČINA

    , , ,