Search

    No products in the cart

    New
    Haljina Sofia S Vezicom 15 copy 13 copy 14 copy
    Haljina Sofia S Vezicom

    Haljina Sofia S Vezicom

    Share with:

    Haljina sa vezicom od kombinacije neopren traka i pamučnog popelina savršena je za sve tipove žena, a nosiva na sve tipove cipela. Lako se kombinira na sakoe, za dnevne i poslovne poitrebe , a također se super slaže i sa bomber jakonim ili balonerom.

    Vodič za veličine
     USPOREDI VELIČINE

    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33  
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Ovog proizvoda trenutno nema na skladištu te je nedostupan

    SKU: H1004750 Category:
    O MODELU

    Ime: Darija., Visina: 170, Poprsje: 80, Struk: 60, Bokovi: 84, Nosi veličinu: S

    BOJA

    MATERIJAL

    VELIČINA

    , , ,