Search

    No products in the cart

    New
    Haljina Simone Crnobijela kockice Haljina Simone - Crna Bijela Kocke - LuLu Couture (2) Haljina Simone - Crna Bijela Kocke - LuLu Couture (4) Haljina Simone - Crna Bijela Kocke - LuLu Couture (1)
    Haljina Simone Crnobijela kockice

    Haljina Simone Crnobijela kockice

    Share with:

    Elegantna i profinjena haljina izrađena od svile midi dužine koji je čini posebnom i laska svakoj figuri. Nosiva u dnevim i večernjim prilikama, a najbolje odgovaraju cipele na visoku petu.

    Vodič za veličine
     USPOREDI VELIČINE

    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Ovog proizvoda trenutno nema na skladištu te je nedostupan

    SKU: H1005864 Categories: , ,

    Recenzije

    Još nema recenzija.

    Be the first to review “Haljina Simone Crnobijela kockice”

    Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.