Search

    No products in the cart

    Sniženje
    Haljina Petra Crne Kockice 45 copy
    Haljina Petra Crne Kockice

    Haljina Petra Crne Kockice

    Kn890.00 Kn623.00 uklj. PDV

    Share with:

    Model haljine bez rukava izrađena od finih pamučnih tkanina, ugodnih za tople dane , nosiva i danju i noću, ovisno o potrebi. Dolazi u nekoliko boja te se lako kombinira na sve vrste obuće.

    Vodič za veličine
     USPOREDI VELIČINE

    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33  
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Nema na zalihi

    SKU: H1004772 Categories: ,
    O MODELU

    Ime: Darija., Visina: 170, Poprsje: 80, Struk: 60, Bokovi: 84, Nosi veličinu: S

    BOJA

    MATERIJAL

    VELIČINA