Search

    No products in the cart

    Haljina Mašna Na Leđima 2C4A2024 2C4A2028 2C4A2022
    Haljina Mašna Na Leđima

    Haljina Mašna Na Leđima

    Kn1,500.00 uklj. PDV

    Share with:

    Prekrasna volumniozna haljina , iako ležerna ali svojim detaljima svaku priliku čini posebnom , a ženu drugačijom od drugih. Idealna za ljetne dane i u dnevnim i u večernim kombinacijama.

    Vodič za veličine
    USPOREDI VELIČINE
    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33  
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Nema na zalihi

    SKU: H1004413 Category: