Search

    No products in the cart

    Držać mjesta
    Haljina Maggie Bijela
    IMG_7470IMG_7468

    Haljina Maggie Bijela

    Share with:

    Bogat, volumniozan model, naglašava ženstvenost i siluetu, kombinacija pamuka i elastina savršeno se uklapaju u ovaj izuzetno nosiv model. Jako dobro podnosi visoku čižmu, klasičnu salonku i sandalu. Pogledajte haljinu i u ostalim raspoloživim bojama: Haljina Maggie Crna-BijelaHaljina Maggie CrnaHaljina Maggie SivaHaljina Maggie TraperHaljina Maggie Crna ČipkaHaljina Maggie Roza ČipkaHaljina Maggie Ciklama Čipka.

    Vodič za veličine
    USPOREDI VELIČINE
    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33  
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Ovog proizvoda trenutno nema na skladištu te je nedostupan

    SKU: S/S16-H1000162 Category:
    BOJA

    VELIČINA

    ,

    MATERIJAL