Search

    No products in the cart

    New
    Haljina Lucy Haljina Lucy crna LuLu Couture (2) Haljina Lucy crna LuLu Couture (3) Haljina Lucy crna LuLu Couture (4) Haljina Lucy crna LuLu Couture (5)
    Haljina Lucy

    Haljina Lucy

    Share with:
    Vodič za veličine
     USPOREDI VELIČINE

    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Ovog proizvoda trenutno nema na skladištu te je nedostupan

    SKU: N/A Categories: , , ,
    BOJA

    MATERIJAL

    VELIČINA

    ,

    Recenzije

    Još nema recenzija.

    Be the first to review “Haljina Lucy”

    Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.