Search

    No products in the cart

    New
    Haljina Lisa Crna img_5010 img_5011 img_5009
    Haljina Lisa Crna

    Haljina Lisa Crna

    Kn690.00 uklj. PDV

    Share with:

    Izuzetno ugodna i nosiva u svim prilikama i kombinacijama , haljina Lisaa je nepogrešiv izbor u bilo kojoj prilici i za svako raspoloženje. Fini pamučni materijal jako je ugodan i nosiv  i za dneve, ali i za večernje prilike.

    Vodič za veličine
    USPOREDI VELIČINE
    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33  
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Nema na zalihi

    SKU: H1003025 Categories: ,