Search

    No products in the cart

    Sniženje
    Držać mjesta
    Haljina Lisa Bijela
    IMG_7407IMG_7406

    Haljina Lisa Bijela

    Kn860.00 Kn430.00 uklj. PDV

    Share with:

    Haljina koja oduševljava svojim krojem, mekana, topla i ugodna, savršena kao odabir za casual look. Pogledajte haljinu i u ostalim raspoloživim bojama:Haljina Lisa Crna, Haljina Lisa Bijela-Plave Zvjezdice,Haljina Lisa Svjetlosiva-Plave ZvjezdiceHaljina Lisa Ciklama, Haljina Lisa Puder Roza, Haljina Lisa Tamnosiva-Crne ZvjezdiceHaljina Lisa Kraljevsko Plava-Crvene ZvjezdiceHaljina Lisa Roza-Plave ZvjezdiceHaljina Lisa TamnoplavaHaljina Lisa CrvenaHaljina Lisa Siva, Haljina Lisa Crna-Crna Čipka

    Vodič za veličine
    USPOREDI VELIČINE
    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33  
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Nema na zalihi

    SKU: S/S16-H1000155 Category:
    BOJA

    VELIČINA

    MATERIJAL