Search

    No products in the cart

    Sniženje
    Haljina Gloria Popelin Bijela untitled-30 untitled-29
    Haljina Gloria Popelin Bijela

    Haljina Gloria Popelin Bijela

    Kn1,190.00 Kn714.00 uklj. PDV

    Share with:

    Ugodna i mekana haljina  izrađena od laganog pamuka dolazi u nekoliko boja.Izvrsno se slaže sa sandalama ali i sa cipelama na petu.

    Vodič za veličine
     USPOREDI VELIČINE

    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Nema na zalihi

    SKU: H1005627 Categories: ,