Search

    No products in the cart

    New
    Haljina Gloria KR 2 copy 3 copy 1 copy
    Haljina Gloria KR

    Haljina Gloria KR

    Kn790.00 uklj. PDV

    Share with:

    Ugodna i mekana haljina / tunika izrađena od lagane vune i pamuka dolazi u nekoliko boja. Nosi se na traperice kao tunika ili kao haljina. Izvrsno se slaže sa tenisicama, ali i sa čizmicama na petu.

    Vodič za veličine
     USPOREDI VELIČINE

    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33  
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Nema na zalihi

    SKU: 1004519 Categories: ,
    O MODELU

    Ime: Darija., Visina: 170, Poprsje: 80, Struk: 60, Bokovi: 84, Nosi veličinu: S

    BOJA

    MATERIJAL

    VELIČINA