Search

    No products in the cart

    New
    Haljina Gloria Crna img_6663 img_6664 img_6654
    Haljina Gloria Crna

    Haljina Gloria Crna

    Share with:

    Ugodna i mekana haljina / tunika izrađena od lagane vune i pamuka dolazi u nekoliko boja. Nosi se na traperice kao tunika ili kao haljina. Izvrsno se slaže sa tenisicama, ali i sa čizmicama na petu.

    Size Guide
     USPOREDI VELIČINE

    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33  
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Ovog proizvoda trenutno nema na skladištu te je nedostupan

    SKU: F/W17-H1002014 Categories: ,
    BOJA

    MATERIJAL

    VELIČINA

    ,

    Recenzije

    Još nema recenzija.

    Be the first to review “Haljina Gloria Crna”

    Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.