Search

    No products in the cart

    New
    Haljina Giulia Haljina Giulia - LuLu Couture (2) Haljina Giulia - LuLu Couture (4) Haljina Giulia - LuLu Couture (3)
    Haljina Giulia

    Haljina Giulia

    Kn1,100.00 uklj. PDV

    Share with:
    Vodič za veličine
    USPOREDI VELIČINE

    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33
    XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL
    Clear selection

    Recenzije

    Još nema recenzija.

    Be the first to review “Haljina Giulia”

    Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.