Search

    No products in the cart

    Sniženje
    Haljina Estera Haljina Ester (bijela) (2) Haljina Ester (bijela) (3) Haljina Ester (bijela) (5)
    Haljina Estera

    Haljina Estera

    Kn890.00 Kn534.00 uklj. PDV

    Share with:
    Vodič za veličine
     USPOREDI VELIČINE

    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Nema na zalihi

    SKU: H1006171 Categories: ,

    Recenzije

    Još nema recenzija.

    Be the first to review “Haljina Estera”

    Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.