Search

    No products in the cart

    Sniženje
    Haljina Emma Tamnoplava Tamnoplava_1868 Tamnoplava_1867 Tamnoplava_1865
    Haljina Emma Tamnoplava

    Haljina Emma Tamnoplava

    Kn590.00 Kn413.00 uklj. PDV

    Share with:

    Basic model koji nikad ne izlazi iz mode. Savršenog A kroja sa naglaskom na tri volana koja naglašavaju posebnost samog modela. Pogledajte haljinu i u ostalim raspoloživim bojama: Haljina Emma Crna, Haljina Emma Siva, Haljina Emma Bež, Haljina Emma Crvena, Haljina Emma Oker.

    Vodič za veličine
    USPOREDI VELIČINE
    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33  
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Nema na zalihi

    SKU: S/S16-H1000144 Category: