Search

    No products in the cart

    Sniženje
    Haljina Ella Bordo img_6527 img_6528 img_6518
    Haljina Ella Bordo

    Haljina Ella Bordo

    Kn590.00 Kn413.00 uklj. PDV

    Share with:

    Jednostavna i lepršava haljina, od fine viskoze, nosiva za dnevne i večernje kombinacije.  Izvrsno se nosi na visoke pete, čizmice do gležnja ili tenisice u opuštenom dnevnom izlasku.

    Vodič za veličine
    USPOREDI VELIČINE
    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33  
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Nema na zalihi

    SKU: F/W17-H1002001 Categories: ,