Search

    No products in the cart

    Haljina Dora Traper 2C4A9896 2C4A9900 2C4A9886
    Haljina Dora Traper

    Haljina Dora Traper

    Share with:

    Glamurozna haljina punog kruga, koja naglašava struk, ravnog kroja , volumniozna i nosiva u svim prilikama, ženstvena i jednostavna. 

    Vodič za veličine
    USPOREDI VELIČINE
    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33  
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Ovog proizvoda trenutno nema na skladištu te je nedostupan

    SKU: S/S16-H1000174 Categories: ,
    BOJA

    VELIČINA

    ,

    MATERIJAL