Search

    No products in the cart

    New
    Haljina Bruna Plavosiva Haljina Bruna - Plava-Siva Uzorak - LuLu Couture (6) Haljina Bruna - Plava-Siva Uzorak - LuLu Couture (4) Haljina Bruna - Plava-Siva Uzorak - LuLu Couture (5) Haljina Bruna - Plava-Siva Uzorak - LuLu Couture (2)
    Haljina Bruna Plavosiva

    Haljina Bruna Plavosiva

    Share with:

    Bogata volanima, obrađenim po rubu, sofisticirana ženstvena haljina od svile, zanimljivog uzorka i sive nijanse idealan je spoj savršenog materijala i kroja koji će vas oduševiti. Haljina je nosiva i sa remenom , na visoke pete i čime ravnih potplata.

    Vodič za veličine
     USPOREDI VELIČINE

    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Ovog proizvoda trenutno nema na skladištu te je nedostupan

    SKU: H1005872 Categories: , , ,

    Recenzije

    Još nema recenzija.

    Be the first to review “Haljina Bruna Plavosiva”

    Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.