Search

    No products in the cart

    Sniženje
    Haljina Armana Zelena Haljina Armana Zelena-Traka - LuLu Couture (2) Haljina Armana Zelena-Traka - LuLu Couture (4) Haljina Armana Zelena-Traka - LuLu Couture (1)
    Haljina Armana Zelena

    Haljina Armana Zelena

    Kn990.00 Kn693.00 uklj. PDV

    Share with:

    Haljina od viskoze asimetričnog kroja , s dodatkom remena koji se koristi po želji zasigurno će biti komad koji čete rado nositi. Lako se kombinira na ravne cipele , čizme ili tenisice , dok na visoku petu možete korisiti i za posebne prilike.

    Vodič za veličine
     USPOREDI VELIČINE

    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Nema na zalihi

    SKU: H1005820 Categories: ,

    Recenzije

    Još nema recenzija.

    Be the first to review “Haljina Armana Zelena”

    Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.