Search

    No products in the cart

    New
    Haljina Mirna Haljina Mirna - zelena - LuLu Couture (3) Haljina Mirna - zelena - LuLu Couture (4) Haljina Mirna - zelena - LuLu Couture (2)
    Haljina Mirna

    Haljina Mirna

    Share with:

    ELEGANTNA I NJEŽNA SVILENA HALJINA,nosiva u dnevim i večernjim prilikama.

    Vodič za veličine
     USPOREDI VELIČINE

    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Ovog proizvoda trenutno nema na skladištu te je nedostupan

    SKU: H1005898 Categories: , , ,
    BOJA

    MATERIJAL

    VELIČINA

    ,

    Recenzije

    Još nema recenzija.

    Be the first to review “Haljina Mirna”

    Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.