Search

    No products in the cart

    New
    Duga Čipka Haljina Sa Svilenom Mašnom 12 copy 10 copy 11 copy
    Duga Čipka Haljina Sa Svilenom Mašnom

    Duga Čipka Haljina Sa Svilenom Mašnom

    Share with:

    Ženstvena haljina A kroja od najfinije čipke sa detaljem svilene trake oko vrata odiše elegacijom te se nosi u svečanijim dnevnim ili večernjim prilikama. Savršena je uz visoke cipele.

    Vodič za veličine
     USPOREDI VELIČINE

    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33  
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Ovog proizvoda trenutno nema na skladištu te je nedostupan

    SKU: H1004512 Category:
    O MODELU

    Ime: Darija., Visina: 170, Poprsje: 80, Struk: 60, Bokovi: 84, Nosi veličinu: S

    BOJA

    MATERIJAL

    VELIČINA

    , ,