Search

    No products in the cart

    Sniženje
    Dolčevita Haljina Nora Dolcevita-Haljina-Nora-LuLu Couture-3 Dolcevita-Haljina-Nora-LuLu Couture-4 Dolcevita-Haljina-Nora-LuLu Couture-1
    Dolčevita Haljina Nora

    Dolčevita Haljina Nora

    Kn990.00 Kn693.00 uklj. PDV

    Share with:

    Obucite se u predivnu haljinu od najfinije vune, sa džepovima u bočnom šavu koji je čine ležernom i opuštenom u svakom trenutku. Nosite je na visoke čižme i kaput.

    Vodič za veličine
     USPOREDI VELIČINE

    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL

    Nema na zalihi

    SKU: H1005840 Categories: , , ,

    Recenzije

    Još nema recenzija.

    Be the first to review “Dolčevita Haljina Nora”

    Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.