Search

    No products in the cart

    Sniženje
    Baloner Plavi Baloner - Plavi - LuLu Couture (2) Baloner - Plavi - LuLu Couture (6) Baloner - Plavi - LuLu Couture (4) Baloner - Plavi - LuLu Couture (1)
    Baloner Plavi

    Baloner Plavi

    Kn1,990.00 Kn1,592.00 uklj. PDV

    Share with:

    Baloner klasičnog kroja, izrađen od izdržljivog materijala za vjetrovite i kišne dane kojeg krase veliki gumbi na prednjem dijelu te na rukavima, Dolazi u tri boje , a idealan je za prijelazno razdoblje kao komad koji nikad ne izlazi iz mode.

    Vodič za veličine
     USPOREDI VELIČINE

    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL
    + -
    SKU: H1005846 Category:
    BOJA

    MATERIJAL

    Recenzije

    Još nema recenzija.

    Be the first to review “Baloner Plavi”

    Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.